phpBB upgrade

Všeobecné oznamy a oznamy od adminov fóra.
Správa
Autor
Busy
Dátum registrácie: Po Nov 25, 2013 9:11 pm
Kontaktovať používateľa:

Re: phpBB upgrade

#21 Príspevok od používateľa Busy » Št Feb 08, 2018 1:43 pm

Preto si myslim ze je to proste bug. Autor phpBB zavesil zobrazenie volby casoveho okna na zobrazenie najnovsich prispevkov a neuvedomil si ze ziadne prispevky v defaultnom casovom okne byt nemusia. Netyka sa to konkretnej temy, ale celeho diskusneho fora.

Link na "neprecitane prispevky" situaciu neriesi pretoze prispevky mam precitane vsetky, ale obcas sa chcem vratit k niektorym najnovsim.

Používateľov profilový obrázok
z00m
Site Admin
Dátum registrácie: Ne Okt 06, 2013 9:45 pm
Kontaktovať používateľa:

#22 Príspevok od používateľa z00m » Št Feb 08, 2018 1:45 pm

Nie je to bug. Je to želaná featura, aspoň tak som sa dočítal vo fórach phpBB.

Busy
Kontaktovať používateľa:

#23 Príspevok od používateľa Busy » Št Feb 08, 2018 2:56 pm

No dobre, ak je to teda zelana featura, ako si v ramci tejto featury mozem zobrazit vsetky najnovsie prispevky za jeden mesiac ?

Typicky postup:
Kliknem na "Aktivne temy". Kedze uplynulo uz viac ako 7 dni od posledneho prispevku, nezobrazia sa mi ziadne temy.
Na starej verzii phpBB (vratane tej co bezi na oldcompe) sa mi uprostred zobrazi "Zobrazit příspěvky za předchozí: 7 dni", kliknem na to a nastavim mesiac. Tymto padom sa mi zobrazia vsetky temy s prispevkami za posledny mesiac.

Kam a na co mam kliknut pri tomto novom phpBB, aby sa mi tiez zobrazilo vsetko za posledny mesiac, ak za poslednych 7 dni nebol ziadny prispevok ?

Skusal som hladat v nastaveniach, ci sa nahodou neda zmenit to defaultne obdobie 7 dni (co by situaciu sice neriesilo, ale aspon by znizilo jej pravdepodobnost), skusal som aj Rozsirene vyhladavanie ci sa nedaju nejak vyhladat vsetky prispevky novsie ako nejaky cas, ale nic rozumneho som nenasiel.

z00m
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

#24 Príspevok od používateľa z00m » Št Feb 08, 2018 3:10 pm

Povolil som bežným užívateľom možnosť použiť defaultnú tému prosilver. Skús si to prepnúť, či to robí aj v nej. Odkaz "Aktívne témy" je dostupný v položke "Rýchle odkazy" vľavo pod logom.

Busy
Kontaktovať používateľa:

#25 Príspevok od používateľa Busy » Št Feb 08, 2018 3:46 pm

Zda sa ze je to nezavisle od temy. Ani pri "prosilver" sa nezobrazi moznost zvolit si casove okno.
Playground-ziadna-zhoda-prosilver.png
Playground-ziadna-zhoda-prosilver.png (22.37 KiB) 919 zobrazení

z00m
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

#26 Príspevok od používateľa z00m » Št Feb 08, 2018 6:07 pm

Nuž, ako som vravel. Autori to považujú za feature, takže asi ti s tým viac nepomôžem. Vraciam teda nastavenia do pôvodného stavu.

z00m
Site Admin
Kontaktovať používateľa:

#27 Príspevok od používateľa z00m » St Jún 19, 2019 7:02 pm

Upgradol som to tu na aktuálnu verziu 3.2.7. Ak by ste narazili na problémy, dajte mi vedieť.

Napísať odpoveď