PMD85 na pouet.net

Vlákno pre PMD85, PP01, Ondra, Maťo a ďalšie, ZX Spectrum nekompatibilné
Správa
Autor
Busy
Dátum registrácie: Po Nov 25, 2013 9:11 pm
Kontaktovať užívateľa:

PMD85 na pouet.net

#1 Príspevok od užívateľa Busy » St Mar 18, 2015 9:26 am

Chcel som intro z Foreveru hodit na pouet.net ale vobec tam nemaju kategoriu pre PMD85. Tak som im napisal nech ju tam pridaju, aby som mohol intro pridat rovno pod nu ale odpisal mi tomaes ze az najdem dost produktov pre PMD85 tak sa tam moze pridat.
http://www.pouet.net/topic.php?which=10 ... 47#c493353
Takze mam otazku: Co vsetko mame pre PMD85 co by sa hodilo na pouet.net ?

Užívateľov profilový obrázok
mborik128
Dátum registrácie: Ut Okt 08, 2013 11:45 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: PMD85 na pouet.net

#2 Príspevok od užívateľa mborik128 » St Mar 18, 2015 9:38 am

Akoze, na pouet sa im mozeme vykaslat. Ono su tam celkovo take akesi divne pomery.
Na demozoo nebol najmensi problem, platforma je tam pridana, bez slova. http://demozoo.org/platforms/63/

EDIT: Ved nic sa nedeje, buduci rok, ked budu na Foreveri desiatky prispevkov a demo, tak im ukazeme a spatne popridavame! ;)

Užívateľov profilový obrázok
z00m
Site Admin
Dátum registrácie: Ne Okt 06, 2013 9:45 pm
Kontaktovať užívateľa:

#3 Príspevok od užívateľa z00m » St Mar 18, 2015 11:33 am

Treba nabuduce pisat priamo Gargajovi, ten je pristupnejsi, resp. aspon moje skusenosti su take.

ellvis
Dátum registrácie: Ne Okt 06, 2013 10:57 pm

#4 Príspevok od užívateľa ellvis » St Mar 18, 2015 7:41 pm

Keď sa nazbiera zopár (demoscenerských) vecí na PMD, kľudne kategóriu vytvoria, nevytvárajú kategórie ak sú len dva či tri kusy (to neurobí ani Gargaj). Nie je s tým problém, pokiaľ sa z toho nestane flame ako okolo zx spectra a jeho klonov. Neviem koľko je aktuálne demoprodukcie pre PMD, ale ak je dokopy (demá + intrá) aspoň 5 kusov, skúsil by som tam napísať o vytvorenie kategórie s tým, že sa PMD pravidelne objavuje napríklad na Foreveri a tak to nie je jednorazová akcia. No a tiež je fajn im dodať ikonku v podobnom duchu, v akom sa nesú tie stávajúce pre iné scény.

Samozrejme, je nutné sa pripraviť na to, že produkciu bude komentovať kde-kto, aj keď o samotnom PMD vie trt baraní. Napríklad amigisti. :-)

Napísať odpoveď